Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

YOUTH CODE / 6.04 / WARSZAWA

40.00 zł

Produkt wyprzedany

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyne takie koncerty EBM w Polsce! Youth Code zagra 6 kwietnia w Warszawie (Hydrozagadka) oraz 7 kwietnia w Poznaniu (Pod Minogą).

YOUTH CODE

6.04.2018 
Warszawa
Hydrozagadka

7.04.2018 
Poznań 
Pod Minogą 

Bilety: 

40 - www.winiarybookings.8merch.com

45 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketpro.pl

50 - w dniu koncertu

 

YOUTH CODE - EBM/Industrial (Los Angeles) 

 

Youth Code to amerykański duet EBM utworzony w roku 2012 przez Sarę Taylor i Ryan’a George’a w Los Angeles w Kalifornii. Styl muzyczny duetu, zgodnie z modelem wczesnego Wax Trax! Records, został opisany jako muzyka industrialna z „hardcoreangst”. Po wydaniu samodzielnie wydanej kasety w 2012 roku i przypadkowym spotkaniu z Psychic TV, Youth Code zostało zaproszone do wydania pierwszego singla "Keep Falling Apart" za pośrednictwem Angry Love Productions. Od tego czasu wydali dwa pełnometrażowe albumy studyjne, EP i dwa dodatkowe single. 

 

W 2013 r. Youth Code podpisało kontrakt z Dais Records, wydając debiutancki album. Zespół grał supporty przed takimi grupami jak AFI, Suicide Commando i Nothing. Muzyka tej pary przyciągnęła uwagę mainstreamowych mediów takich jak The Times czy Pitchfork, a także otrzymała pochwały ze strony dużych projektów takich jak Skinny Puppy i Front Line Assembly, które zaprosiły ich na trasę Eye vs. Spy w 2014 roku. Youth Code otwierało koncerty dla Skinny Puppy na trasie „Down the SocioPath” w roku 2015 i od tamtej pory zespół występował w całym kraju. Najnowszy album "Commitment to Complications" ukazał się w kwietniu 2016 roku

 

„Carried Mask” - https://www.youtube.com/watch?v=HnEod0IozYw

„For I am Cursed” - https://www.youtube.com/watch?v=1b5QzTZEV0c

Youth Code dla Noisey - https://www.youtube.com/watch?v=PUBaVLsfvfY

Youth Code dla Amoeba - https://www.youtube.com/watch?v=Pn7jn41Ykps