Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

FERTILE HUMP + THE SATURDAY TEA / 24.02 / POZNAŃ

20.00 zł

Kup teraz

Już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy headline'owy koncert Fertile Hump w Poznaniu! Razem z nimi przyjedzie świetna załoga z The Saturday Tea! Oba zespoły można było zobaczyć przy okazji festiwalu Spring Break. Fertile Hump swoim występem zachwyciło ostatnio także publiczność w Aula Artis przed Me And That Man

Fertile Hump
The Saturday Tea
24.02.2018 g. 19:00
Klub pod Minogą / Poznań
Bilety:
20 - winiarybookings.8merch.com
25 - Biletomat, Eventim, Ticketpro, RLL, Masłowski CD
30 - w dniu koncertu


Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik - Maciek Misiewicz (perkusja). Dajemy państwu korzennego, bluesowego rock’n’rolla ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne jak chuj teksty pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic gdzie w 2015 wydali EP'ke a w 2016 long play "Dead Heart".

"Goodnight, Goodbye" - https://www.youtube.com/watch?v=hXaXMWmuFyk - 

"Dreams" - https://www.youtube.com/watch?v=MbdTy1-EKDs 

The Saturday Tea - indie rock (Warszawa)

Tłumaczone z angola: oto zespół, który gra rock z garażu a zaczał grać ów rock w mieście stołecznym Warszawa. Ich muzyka (ten rock) przepełniona jest brudem, blues'em, pogłosikami, prostymi beat'ami, przesterowanymi gitarkami a co najważniejsze - łapliwymi haczykami, których nie wyjmiesz sobie z głowy.

http://www.thesaturdaytea.com/
https://www.facebook.com/thesaturdaytea
https://thesaturdaytea.bandcamp.com/